Блог Книжки

Дарую книжки за донат

Дарую книжки за донат

Зранку прокинувся з думкою, що треба звільнити трохи місця для нових книжечок. А ще, для мого персонального грінвошинга, я влаштовую перший транш гуманітарної допомоги атракціону щедрості – подарую книжки зі списку нижче в обмін на донат на вільну суму (від 1 грн) від будь-якого улюбленого фонду, наприклад, на ППО від ПЖ. Ну і ще на вас буде лежати доставочка в ваш улюблений поштомат або відділення Нової Пошти (лише Україна), ну і всьо!

Вони всі в ідеальному стані, деякі – з моїми наклейками-закладками, тому навіть можна буде відчути вайб з ідеєю Popular Highlights з кіндла, але в реальному житті!

Якщо знайшли щось цікаве – маякніть мені на [email protected] з назвою, адресою відділення/поштомату Нової Пошти та скриншотом оплати, і я надішлю її найближчими днями!

Тут повинен бути список книжок. Якщо він не відображається – відкрийте, бумласка пост у браузері за посиланням! (rss та поштові клієнти не вміють в сучасні технології ¯\_(ツ)_/¯)

Ділитися – це турбота! 🫶

Сподобався допис? Поділіться ним у твітері, фейсбуці або у своєму пабліку в телеграмі!

І якщо раптом ще ніхто вам цього не казав сьогодні – хочу нагадати, що ви прекрасні! ❤️

А ще можна підписатись на нові пости!

Зазвичай я пишу про свої невеликі проєкти, дослідження, про прочитані книжки та все цікаве, що знаходжу для себе. Без спаму та ChatGPT – лише мій крафтовий контент!

Анонси також можна побачити у мене в твітері, блускаї або підписатись на RSS.

© Клименко Вадим
[email protected]
Підписочка
На e-mail або RSS
Соцмережі
Твітер / Блускай / Фейсбук
Цікавеньке
Блогрол
Створено під час повітряних бледін у  Fill 3 Києві