Головна Блог Твітер Книжки

Діаграма накруту #укртві

Поки компанія Ілона Маска ще не закрила безплатний доступ до апі твітера та на основі твітів-накрутів останніх днів, зʼявилась мікроідея – подивитись, як такі повідомлення впливають на спільноту, тому за пару годин вдалось побудувати цю діаграму…

Діаграма накруту #укртві

Поки компанія Ілона Маска ще не закрила безплатний доступ до апі твітера та на основі твітів (🚬🚬🚬 та «якось буде») останніх днів, зʼявилась мікроідея – подивитись, як такі повідомлення впливають на спільноту, тому за пару годин вдалось побудувати цю діаграму.

За основу взяті твіти з текстом «Стало краще»/«Стало гірше»/«Накрут» (+ в різних родах)/«Розкрут» та схожі.

Аттеншн: ніякої цінності це все може не мати (так як ці фрази іноді дуже не в контексті використовуються), тому не використовуйте це все у своїх дипломних роботах на тему як лідери думок впливають на твітер-спільноту.

😵‍💫 Завантаження… 😵‍💫
(Оновлюється час від часу. Останнє оновлення: 😵‍💫)

Статистика оновлюється кожну годину та буде працювати до останніх сил, доки Ілон Маск і його компанія дозволять це робити. Час від часу можна переглядати цей пост, і якщо дані перестануть оновлюватись – це знак, що розробники твітера забили ще один цвях в розвиток платформи.

Бережіть себе! 🇺🇦

Опубліковано

🙋🏻‍♂️ Псс! Сподобався допис?

Підписуйтесь на розсилку та отримуйте всі нові дописи прямо на електронну пошту. Я пишу про Без спаму, лише мої сповіщення.

Анонси також можна побачити у мене в твітері або підписатись на RSS.

[email protected]
Створено під час повітряних бледін у  Fill 3  Києві