Краудсорсинговий веб

Нещодавно ми з друзями потрапили в оновлений Breakfast Club. Дуже гарне меню на сайті, але проблема (впевнений, що це by design так) – немає зображень страв, хоча іноді хочеться подивитись на те, як вони виглядають! Андрей Карпати розповідав у своїй доповіді, як він зробив аплікуху, де фотографуєш меню, і LLM малює зображення всіх страв на основі назви та опису. А у мене в голові вчергове відродження старої ідеї, яка постійно крутиться у голові – краудсорсинговий веб, де відвідувачі створюють додаткову цінність контенту!
Діди памʼятають технологію, яка існувала в нульових роках – телетекст. До речі, я ніколи не задумувався, як вона працює! Виявляється, дані з кожної сторінки накладались на додаткові «невидимі» рядки з зображенням. Саме через це і була така специфіка телетекста – треба було якись час чекати, поки зображення включатиме в собі дані для поточної сторінки телетексту, яка відображається. Це був дуже цікавий досвід – з одного боку звичайне телебачення, а тут вихід у темну зону, про яку точно не всі знали, навіть хто мав цю кнопку на пульті!
Далі зʼявлялись сайти, де на різних сторінках можна було комбінацією клавіш запустити свій чат (який був різним для кожної з сторінок сайту), і там досить цікаві розмови були, які не заслуговували на окремі коментарі, але зʼявлялось відчуття спілкування тут-і-зараз.
У світі, де браузери наввипередки стараються імплементувати чатбот в сайдбарі, мені здається, що упускається важлива соціальна складова, яка і могла б заповнювати ці моменти з відсутністю інформації та доповнювати контент своїм персональним досвідом. І це може бути цікавішим, чим говорити з галюцинуючим чатжпіті! До того ж, він не може лолікувати та кекувати з «капусти кейл» з меню з зігзагу, або не зможе вдало вставляти мемеси від Портнікова, або обговорити якись подкаст/стрім в реальному часі! Або на деяких сайтах (наприклад, у мене, хе-хе!) немає можливості залишати коменти до матеріалів або до якихось абзаців, а іноді хочеться пошитпостити іноді по ділу!
І це все могло б бути «невидимим» шаром на всіх ресурсах, який не бачать відвідувачі сайтів (розробники сайтів можуть навіть і не знати за нього), але їх видно, якщо ви знаєте про цей застосунок.
До чого це я! Ми з Олександром потрохи робимо фенсі- (анімації прям уух!) та гарний екстеншн у схожій ніші, тому якщо хтось хоче стати альфа/бета-тестером – напишіть мені! Може це бути останній екстеншн на світі, в якому не імплементовано AI!
Якщо цікаво – заповнюйте форму нижче, і ми з часом надішлемо лінк на бета-версію!